trešdiena, 2016. gada 2. novembris

Lomu spēle mafija studio

Šobrīd mājas lapā dāvanu serviss ir pieejama privāta lomu spēle mafija studio. Spēle Jums ļaus iejusties mafijas bosa ādā un kopējais spēles laiks ir aptuveni trīs stundas. Tas ir pasākums par mafijas tematiku tādēļ ieteicamais apģērbs ir tieši par šo tēmu, lai vieglāk būtu iejusties tēlos. Spēle mafija studio ļaus Jums pārliecināties par savu un citu cilvēku loģisko domāšanu, pārliecināšanas, pakļaušanas spējām kā arī melu meistarību. Spēlē ir divas komandas, civiliedzīvotāji, kuri cīnās par to, lai no pilsētas tiktu padzīta mafija un otra komanda ir mafija ar lielo bosu priekšgalā, kuri cīnās par palikšanu pilsētā.

lomu spēle mafija


Lomu spēles piedāvājums

  • Dalībnieku skaits no 8 līdz 12 cilvēkiem
  • Spēles ilgums ir 3 stundas
  • Vadītājs un nepieciešamais inventārs ir iekļauts cenā
  • Spēles laikā var baudīt elektrisko ūdenspīpi ar dažādām garšām, arī tā ir iekļauta cenā
  • Tēja, kafija un deserts
  • Pasākums notiek Rīgā
  • Dalībnieku vecums ir sākot no 16 gadiem.
privāta spēle

Tie, kas vēlās izmēģināt kaut ko savādāku un īpašu, tiem šī izvēle būs tieši laikā. Tas noteikti būs interesants un aizraujošs vakars kopā ar draugiem vai kolēģiem. Ļaus iepazīt komandas un pretinieku īpašības un spējas. Ja kādreiz priekš ballītes nav idejas tad šī tematika mafija varētu būt tieši laikā, kā galvenais ballītes kodols vai papildinājums trīs stundu garumā.

Lasi par tēmu ballīšu spēles pieaugušajiem

1 komentārs:

  1. CNC machining can create nearly any form, while the capabilities of 3D printing are restricted to the supplies that have been tailored into feasible filaments. Generally speaking, 3D printing is used to supply prototypes and has relatively low pace comparability with} CNC machining. Because of this, it's not environment friendly for producing massive portions. Another disadvantage some machinists perceive with the CNC methodology is that it works works} towards making conventionally handbook abilities out of date. Along with them go the mathematics and science abilities developed by those who study by way of years of training to function lathes, mills, drills and more by hand. If you haven’t seemed into how your metallic parts are fabricated, best baseball hats for men it might pay search out|to search out} out if you are utilizing CNC machining or not.

    AtbildētDzēst